Важлива інформація для безпеки українських громадян у Португалії.

Написано Svetlana Pashalyk

2022-03-13

👮🏻‍♂️ ПОРТУГАЛІЯ для УКРАЇНИ 

👮🏻‍♂️ Для вашого захисту Поліція громадської безпеки також мобілізована для прийому громадян, які прибувають з України. Наші співробітники поліції стежать за вашим прийомом та інтеграцією. Інформація доступна на https://portugalforukraine.gov.pt/ та 218 106 191 и 808 257 257.

🇺🇦 Ласкаво просимо. Як і в Україні, в Португалії ви можете довіряти поліції. Якщо ви прибули без документів, грошей чи підтримки сім’ї, ви можете розраховувати на підтримку португальського суспільства. Першим кроком є реєстрація. Знаходьте додаткову підтримку по телефону.

Якщо в будь-який момент ви стали жертвою переслідування або спроби злочину, негайно звертайтеся до поліції. Associação Amizade Спілка Українців Португалії, Ucranianos em Portugal, Українці у Португалії Alto Comissariado para as Migrações – ACM, I.P. Единство Ассоциация Европол Посольство Украины в Португальской Республике Посольство Украины в Португальской Республике – XXII Правительство Посольство Украины в Португалии/Посольство Украины в Португалії.

https://www.facebook.com/watch?v=1176701999818210

Вам также может понравиться…

Pin It on Pinterest

Share This