Сайти для пошуку роботи у Португалії.

Написано Svetlana Pashalyk

2022-06-13

Для самостійного пошуку роботи у Португалії можна скористатися такими сайтами

 • EMPREGOS  – найбільший сайт вакансій у Португалії, на якому щодня публікуються сотні вакансій.
 • Iefponline  – cайт, який допоможе вам з пошуком роботи в Португалії та підтримує соціальну та професійну інтеграцію  громадян.
 • Indeed  – це один з найпопулярніших сайтів в Португалії, який представлений у всьому світі. На Indeed ви можете знайти роботу у всіх областях, а також виконати пошук по регіону. Глобально, 10 пропозицій додаються за секунду по всьому світу. Сайт цікавий тим, що на ньому можна знайти відгуки про компанію та поставити запитання (про процес відбору або майбутнє компанії, наприклад). Також можна залишити оповіщення про пропозиції активним, щоб завжди бути в курсі оголошень.
 • Teleperformance
 • IefpІнформація по країнам ЄС
 • Carga de Trabalhos – відмінний сайт для всіх, хто займається комунікаціями, маркетингом та дизайном.
 • Sapo emprego – дуже популярний сайт, на якому розміщено безліч пропозицій щодо роботи в Португалії. Крім вакансій, що є в країні, також можна знайти вакансії за кордоном. Порада – зареєструйтесь на сайті, так ви зможете зберегти своє резюме та інші документи, які полегшать процес подання заявки. Маючи запис, ви також можете зберігати пропозиції, щоб відповісти, коли це краще, крім перегляду історії вакансій, на які ви подавали заявку.
 • Jooble  – це сайт вакансій, представлений у 71 країні, включаючи Португалію. За даними SimilarWeb, Jooble входить до трійки найвідвідуваніших сайтів у світі в сегменті працевлаштування та кар’єри.
 • BEP Bolsa de Emprego Público – у Португалії оголошення про вакансії у державному секторі країни.Тут ви зможете знайти вакансії для професора, наукового дослідника, операційного помічника, технічних фахівців та інших посад. 
 • IT Jobs – це ексклюзивний сайт для певної кандидатської ніші. Будучи присвяченим виключно вакансіям та навчанню в галузі інформаційних технологій, в IT Jobs ви знайдете кілька пропозицій по роботі з ІТ в Португалії, а також ви можете шукати відповідно до відданого регіону або фільтрувати за віддаленими вакансіями.
 • TuriJubs  – спеціалізований сайт для вакансій, пов’язаних з туризмом та гостинністю.
 • Emprego Saúde – для працівників охорони здоров’я цей сайт вам допоможе.   
 • Jobtideo – це один із сайтів вакансій в Португалії, де ви можете знайти потрібну область. За даними сайту, через нього вже найнято понад 20 000 людей. Окрім пошуку в Португалії, ви можете здійснювати пошук в інших країнах. Також тут можна шукати можливості для навчання. Щоб знайти варіанти навчання, ви повинні відзначити свою категорію та вибрати місцезнаходження.

Підготуй своє резюме

Важливо, щоб ви знали, що модель навчального плану Португалії відрізняється від моделі, яка використовується в Україні. Тому відкоригуйте формат свого резюме.

Португалія приймає модель Європейського Союзу, звану Europass. Просто увійдіть на платформу та створіть своє резюме безкоштовно. Вам потрібно буде заповнити деякі особисті дані, ваш професійний досвід, вашу академічну освіту тощо, ваші мовні та цифрові навички, супровідний лист та додати фотографію.

Ви також можете створити кілька версій свого резюме: португальська, англійська, іспанська та інші мови. Тоді просто завантажте його у форматі PDF.

Зареєструйтесь на сайтах з працевлаштування.

Окрім подання резюме на Europass, зайдіть на сайти вакансій та зареєструйтесь на кожному з них. Вам потрібно набратися терпіння, так як ви заповнюватимете кілька форм з однією і тією ж інформацією.

Порада, використовуйте LinkedIn. Ця професійна соціальна мережа чудово підходить для спілкування в Португалії.

Отже:
 • Обновляйте свій профіль та резюме на платформі;
 • встановити зв’язки з компаніями та професіоналами в цій галузі;
 • Будьте активною людиною в LinkedIn, тобто беріть участь у групах та форумах, коментуйте публікації, діліться контентом, який може мати відношення до вашої мережі контактів та вашого регіону
 • заявіть про себе в соціальній мережі та спробуйте поспілкуватися.

Щоб влаштуватись на роботу в Португалії через інтернет, потрібно багато наполегливості.

Якщо у вас є ще варіанти, пишіть у коментарях.

 

Якщо вам потрібна допомога заходьте на сайт

Portugal from Ukraine

Інформація по країнам ЄС

Alto Comissariado

 

 

 

 

Вам также может понравиться…

[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="circle" icons_location="top" col_number="auto" mobile="true" outer_color="light" network_names="true"]

Слава Україні