Потрібні волонтери для занять з дітками переселенців.

Написано Svetlana Pashalyk

2022-04-24

Help Ukrainian Kids Refugees – цей проект Аліси Шевченко діє нещодавно у Португалії. Його мета – створити середовище для допомоги дітям, які втекли від війни в Україні. Важливо організувати заходи, що сприяють їх адаптації та інтеграції, зняття стресу від пережитих подій.
Дуже потрібні волонтери для занять з дітками переселенців. Вікові групи 3-6 і 6-10 років. Заняття спрямовані на допомогу дітям з інтеграцією в новому суспільстві, отримання позитивних емоцій. Вам не обов’язково мати досвід роботи з дітьми, головне – ваше бажання. Тематику заняття виберемо разом, обговоримо, як краще провести, знайдемо необхідні матеріали. Ви можете виділити один чи декілька днів, одну чи три години. Будемо вдячні за будь яку допомогу.
Територіально – місто Лоле чи Албуфейра.
Аліса провела понад 12 занять, а у групі вже близько 20 дітей.

Допомога кожного дорослого дуже важлива для кожної дитини.

Допомагайте тим, кому ви можете допомогти.

Контакт – +351 925221145

Найголовніше пам’ятати, що зараз для всіх батьків є дуже важливе завдання – зберегти наше майбутнє покоління та максимально подбати про здорову психіку наших дітей.

Необхідно повернути дитину у звичний режим дня або створіть новий, враховуючи обставини, за яких ви перебуваєте. Це прискорює “загоєння” психотравми.

Будь-ласка, всі, хто живе поруч і може допомогти, а це може бути будь-яка допомога та підтримка, зателефонуйте за вказаним контактом. Аліса сама все організувала і зараз запрошує всіх бажаючих та небайдужих людей приєднається та допомогти нашим дітям повернути дитинство. Разом ми впораємося з будь-якою ситуацією та разом ми переможемо!

Вам также может понравиться…

[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="circle" icons_location="top" col_number="auto" mobile="true" outer_color="light" network_names="true"]

Слава Україні